QuillingQuilling to technika, dzięki której zwykły papier nabiera życia i przekształca się w piękne kwiaty, gałązki, motyle… Chcesz zajrzeć do świata papierowej florystyki i poznać wszystkie sekrety tworzenia pięknych kwiatów z pasków papieru? Zapraszam serdecznie na warsztat „Kwiat dzikiej róży”! W trakcie tego warsztatu kursantki poznają teoretyczne podstawy techniki (wszystko o materiałach i narzędziach do quillingu) oraz nauczą się kilku metod tworzenia efektownych kwiatów 3D. 

Ważne informacje:


Liczba uczestników - min. 8 - max. 12 os. 
Czas trwania - 4 godziny
Koszt - 100 zł / osoba
Godzina: 9:00-12:00 
Sala: B
Co ze sobą zabrać? 
Uczestnicy warsztatów proszeni są o zabranie na warsztaty dobrego humoru i uśmiechu na twarzy :)

Zapisy i informacje: kasia_wroblewska@bk.ru

Kasia Wojtasik

Mam w życiu kilka pasji, jedna z nich to quilling. Poznałam tę technikę rękodzieła przez przypadek, szukając pomysłu na świąteczne dekoracje. To się zdarzyło ponad 6 lat temu i od tamtego czasu namiętnie skręcam cieniutkie paski papieru, tworząc głównie prace florystyczne. Jestem wielbicielką wschodniej szkoły quillingu i moim marzeniem jest wyjazd na szkolenia quillingowe do Japonii i Korei Południowej. Piszę artykuły-tutoriale dla polskich i zagranicznych czasopism craftowych, prowadzę warsztaty oraz spotkania quillingerek we Wrocławiu, regularnie biorę udział w Święcie Papieru w Dusznikach-Zdroju, współpracuję z producentami materiałów do quillingu, propaguję tę technikę w Polsce i na świecie. Mam pasję i próbuję zarazić nią jak najwięcej rękodzielników.


Zapraszamy gorąco na stronę Kasi, gdzie można podziwiać niesamowite quillingowe prace: http://kasia-wroblewska.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz