Podziękowanie

Wielki dzień za nami. Opadliśmy z emocji i przede wszystkim z sił :D ale jednak chcielibyśmy bardzo bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wczoraj byli z nami.

Wasza frekwencja przeskoczyła nasze najśmielsze oczekiwania! I właśnie za to...

Dziękujemy !!!

Do dwóch dni opublikujemy ankietę i będziemy ogromnie wdzięczni za Wasz feedback. Przygotowujemy dla Was fantastyczne niespodzianki w zamian za wypełnione ankiety :)

I na koniec kilka bardzo osobistych słów ode mnie :)

Nie wszystko jak tak różowe i piękne :) Miałam wiele wątpliwości i ogrom chwil całkowitego zwątpienia w to co robimy. W to czy się uda. W to czy ktokolwiek poza sklepami do nas przyjedzie. Były momenty, że chciałam to wszystko rzucić i wrócić do zwykłego życia zwykłej mamy i etatowego pracownika. Te chwile, kiedy chciałam zaprzepaścić ostatnie tygodnie bez snu, z całkowitym brakiem apetytu, z głową kipiącą pomysłami i obserwacją komentarzy pt "już nie mogę doczekać się craftshow" utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że już za późno żeby się wycofać. Klamka zapadła, idziemy naprzód z całą mocą!

W tej decyzji pomogło mi to, że było ze mną kilkoro ludzi, takie moje prywatne wsparcie, bez których nic nie miałoby sensu. Tymi osobami są przede wszystkim: mój Mąż, współorganizator. Całe zaplecze techniczne spoczywało na nim i wiele kwestii, których ja już nie ogarniałam. To także on budził mnie, gdy zasypiałam zmęczona nad laptopem i dzięki niemu byliście w stanie ogarnąć rozmieszczenie poszczególnych atrakcji :) Ponadto: wszystkie osoby, które tak jak my, z czystego wolontariatu postanowiły wesprzeć inicjatywę. Są nimi:

 • moja Mama. Która zawsze jest i nigdy nie traci wiary w to co robię. 
To właśnie dzięki niej mieliśmy możliwość stać się na kilka dni kiepskimi rodzicami ale za to dobrymi organizatorami :)

 • Zuza z Decu Style. Całkowicie nieprzeciętna osoba. Wspaniała dusza w przepięknym ciele. Zaskakująca swoją kreatywnością. Twarz Wytnij Wklej. 
Zuzia nie tylko prowadziła otwarte warsztaty, na które tak chętnie przyszliście ale także przygotowywała razem z nami budynek na przyjazd sklepów i uczestników wydarzenia.
Zu, tak oficjalnie: dziękuję Ci za to, że jesteś. Cieszę się ogromnie, że nasze drogi się gdzieś zupełnie przypadkowo zeszły <3

 • Monika i Miłosz. Para cudownych ludzi, na których, jak się przekonaliśmy, jesteśmy w stanie liczyć w podbramkowych sytuacjach.
Ogromna pomoc w przygotowaniu budynku na craftshow'owy nalot :) A także wielka pomoc w trakcie trwania imprezy - ogarnianie tego, co działo się na miejscu, szatni i przede wszystkim tego pobojowiska jakie zostało po. Dziękuję z całego serca! Macie u nas pyszną kolację :)

 • Małgosia Salamon. Bardzo ciepła osoba, która stanęła na głowie aby wesprzeć mój szalony pomysł stworzenia Kina artystycznego. 
Gosiu, dziękuję Ci za zaangażowanie i wierzę, że ten wysiłek nie poszedł na marne. Już mam pomysł jak wykorzystać naszą wspólną pracę, nie tracę wiary :)

 • Małgosia Klima. Jednym słowem: Niesamowita! Ktoś taki, kogo nie spotyka się na co dzień ot tak. Mama 4 dzieci, będąca doskonałym przykładem, że o marzenia warto walczyć. Cudowna, nieprzeciętna, z sercem na dłoni. To własnie dzięki niej mieliście przyjemność stworzyć własne poduszki. To także Małgosia koordynowała promocję w Centrum Handlowym Zakopianka poprzez otwarty pokaz i warsztat. 
Gosieńko, dziękuję po stokroć, że dałaś się wciągnąć w to szaleństwo :) Obiecuję, że to nie koniec naszej wspólnej kreatywnej drogi :) Cieszę się mając w swoim otoczeniu kogoś takiego, jak Ty!

 • Agnieszka Pietras, urocza, jak z bajki, dziewczyna. To Aga z pasją podzieliła się z Wami tajnikami kaligrafii i także pod jej okiem uczestnicy mieli okazję uszyć wspaniałe torby.
Aga, cieszę się niemożliwie, że udało mi się namówić Cię na udział w tym przedsięwzięciu. To było szaleństwo szyte kolorowymi nićmi :) Wierzę, że to był dopiero początek naszej kreatywnej współpracy.

 • Ola, Ola oraz Sara. Trójka wspaniałych dziewczyn, które ogarnęły szatnię oraz promocję wydarzenia.
Dziękuję dziewczęta, to, że tyle ludzi do nas przyszło, to Wasza ogromna zasługa.

 • Maria Specjał Skupieńska. Przekochanej kobiecie, która jest doskonałym przykładem na człowieka - chodzącą Pasję. To właśnie Marysia mimo wielu przeciwności losu pojawiła się, postawiła całe studio fotograficzne a także poprowadziła dla Was warsztat z fotografii.
Marysia. Dziękuję, wiem ile nerwów Cię to kosztowało. Jestem Ci winna tę pyszną gorącą czekoladę, więc niebawem Cię wyściskam raz jeszcze :)


Mogłabym wymieniać tak bez końca, bo na prawdę jest komu dziękować. W skrócie podziękuję jeszcze: dziewczynom z Shake&Bake za Waszą obecność i dogadzanie podniebieniom uczestników (!!! :), Piotrkowi, który dzielnie poprowadził imprezę, chłopakom z Anime za umilenie czasu dzieciaczkom, dziewczynom ze Scrap Butiku, które tak dzielnie przygotowały wszystkie filmy, paniom Joasi  i Justynie  za wielką pomoc w promocji w sąsiedztwie, panu Wojciechowi za wsparcie warsztatów szyciowych, panu Jackowi oraz Wojtkowi i Tomkowi za pomoc w ogarnięciu kwestii stołów i krzeseł, paniom: Iwonie Tamborskiej, Pani Ani Walaszczyk za występy w kinie, pani Gosi (tak cudownie artystycznie zakręconej) za wsparcie Zakopianki i porcelanowych warsztatów, Waldkowi (Ty wiesz..), panu Rafałowi za wsparcie techniczne, panu Robertowi, dyrektorowi placówki za wielką wyrozumiałość, pani Eli Doroszkiewicz, panu Tomaszowi za plakaty a także wszystkim patronom medialnym (ale o tym już z osobna będzie :) ).

Podsumowując: dziękuję! I jeśli o kimś nie wspomniałam, to bardzo przepraszam, powolutku wracam do szarej codzienności :)  Uffff....

to jak... do zobaczenia za rok?


Kasia

16 komentarzy:

 1. To ny dziękjemy! Było super! I za rok pewno też będzie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bawiłam się rewelacyjnie, i bardzo bardzo dziękuję Wam za to ;) do zobaczenia za rok

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasieńko, dziękuję Ci z całego serca... do zobaczenia za rok! Na tym Craftshow wiele się nauczyłam... jestem przeszczęśliwa, że mogłam tam być

  OdpowiedzUsuń
 4. My jako wystawiający się sklep baardzo dziękujemy za wspaniałą organizację, za pracę włożoną w ułatwienie nam pracy, za towarzystwo, za całą organizację i za wszystko to co pozwoliło nam spotkać się z naszymi klientami na żywo. A wszystkim którzy byli obecni na crafshow bardzo dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska. Jesteśmy mega naładowani pozytywną energią. Dziękujemy również innym sklepom za wspaniałe towarzystwo:)) ekipa sklepu studiohobbyland.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu, to my dziękujemy! Że mieliśmy się gdzie podziać w tą zimną sobotę i mogliśmy spędzić mega giga kreatywny dzień!!! Z niecierpliwością czekam na Craftshow 2015! I doceniajcie ludziska starania organizatorki, bo mało kto by aż tyle serca i wysiłku włożył w organizację takiego wydarzenia :) Dziękujemy :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Wprawdzie nie poznałyśmy się:) chyba? ale z całego serca dziękuję za organizacje tak wspaniałej imprezy. Do zobaczenia:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję :) Super impreza! Bawiłam się świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kasiu,no ja myślę,że za rok...cudownie było Cię widzieć i pogadać choć ta krótką chwilkę :*

  OdpowiedzUsuń
 9. To było prawdziwie twórcze szaleństwo! Powtórzmy to na wiosnę ;);)

  OdpowiedzUsuń
 10. ech...... żałuję, że nie byłam, ale nawet jakbym cofnęła czas - nie mogłabym jechać.
  Może za rok :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kasiula, było cudnie, dużo bardzo urozmaiconych i fantastycznych rzeczy w jednym miejscu, jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej Ekipy :) Do zobaczenia za rok

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo Wam dziękuję za Craftshow 2014!!! Było super, uwielbiam tą imprezę, za rok jak Bóg pozwoli znowu przyjadę :-)))

  OdpowiedzUsuń
 13. Super impreza, tyle dobrego w jednym miejscu, gratuluję !

  OdpowiedzUsuń
 14. To była wspaniała, bardzo kreatywna impreza.
  Bardzo dziękuję w imieniu swoim i synka:-)
  Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo dziękujemy! Było super i koniecznie do zobaczenia za rok :)))

  OdpowiedzUsuń